© Ubezpieczenia Bobowicz 2021.
+7 (212) 674-25-10
© 2021 Ubezpieczenia Bobowicz. All Rights Reserved.
Development by Netlinker

Z pasji do pięknych wnętrz, które zmieniają codzienność

Projektujemy wnętrza i zapewniamy kompleksowe wsparcie remontowo-wykończeniowe. Tworzymy projekty dopasowane do unikalnych potrzeb i wymagań Klientów. Łączymy estetyczny i piękny design z funkcjonalnością. Wprowadzimy w życie każdą wizję, a Ty zyskasz komfort i styl dopasowany do Ciebie.
Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

O mnie

Z pasji do pięknych wnętrz, które zmieniają codzienność
Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Wyższej Szkoły Humanistycznej na wydziale Architektury Wnętrz. Ukończyłam również Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu na wydziale Architektury wnętrz.

Od 2013 roku pracuję jako Architekt Wnętrz, a autorską pracownię eNeS Studio prowadzę od 2015 roku. Projektowanie wnętrz to nie tylko moja praca, ale również życiowa pasja. Tworzę unikalne projekty dopasowane do potrzeb klientów oraz zgodne z aktualnymi trendami.
Pracownia EneS Studio specjalizuje się w architekturze wnętrz oraz projektowaniu mebli. Zapewniamy kompleksową realizację – od stworzenia projektu przez przygotowanie zestawień materiałów aż po organizację prac wykończeniowych. Współpracujemy z zaufanymi Partnerami, którzy gwarantują wykonanie wszystkich prac remontowych oraz projekt i produkcję mebli, a także dodatków.

Projektujemy wnętrza dla najbardziej wymagających klientów, a ich satysfakcja i zadowolenie to najcenniejsze wynagrodzenie. Naszym celem jest Twoje poczucie komfortu w zupełnie nowym albo odmienionym wnętrzu.

Działamy na terenie Wrocławia oraz całej Polski.
Learn more
House
“Zamiłowanie do piękna i estetycznych wnętrz towarzyszy mi odkąd pamiętam.”
Designer, architekt
Natalia Spójnik

Latest news

View all news